Lost Forum Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan)

DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan) Empty DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan)

Mesaj tarafından BDD Paz Tem. 05, 2009 1:28 pm

DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan) Z77
İlk sezonlarda gizemli ama kazazedelere yardım etme çabası içinde görülen Danielle’nin ilerleyen bölümlerde kızının adanın diğer sakinlerinini yani yabancıların elinde olduğu, kendisinin de bir süre onlarla yaşadığı şekillenmektedir. Ormanda tuzağına düşürdüğü Sayid’in de yardımıyla kampın yolunu bulur ve onlara diğerleri hakkında bilgi verir.

Bu arada kamptaki tek bebek olan Claire’in bebeği Aaron’a aşırı ilgi duymaktadır. Diğerlerinin, adaya düştükten hemen sonra elinden aldıkları kızının yaşadığını ve onun diğerlerinin yanında olduğunu öğrenince uçak kazazedelerinin diğerlerinden kurtulmak için yaptıkları operosyona dahil olur. Ve elinden geldiği kadar yardım etmeye çalışır.

En son BDD tarafından Paz Tem. 05, 2009 1:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BDD
BDD
Admin

Teşekkür : 4
Favori Karakteri : Dan - Ben - John-Shannon
Ülke : DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan) Flagturkeyzq7
Ruh Halleri : DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan) Geveze10

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan) Imgleft100/100DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan) Emptybarbleue  (100/100)
güçlülük:
DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan) Imgleft100/100DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan) Emptybarbleue  (100/100)
Seviye:

http://lost.ukraine7.com

DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan) Empty Geri: DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan)

Mesaj tarafından BDD Paz Tem. 05, 2009 1:29 pm

BDD
BDD
Admin

Teşekkür : 4
Favori Karakteri : Dan - Ben - John-Shannon
Ülke : DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan) Flagturkeyzq7
Ruh Halleri : DANIELLE ROUSSEAU (Mira Furlan) Geveze10

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
güçlülük:
Seviye:

http://lost.ukraine7.com